Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest podstawowym medium kreowania marki. Oferujemy Państwu pełną obsługę w tym zakresie - od loga, szaty graficznej pakietu biznesowego (wizytówki, papier firmowy itd.), fotografii czy filmów reklamowych po wydruki czy stronę internetową. Tym, którzy mają już swój system identyfikacji ale nie są z niego zadowoleni bądź chcą go odświeżyć proponujemy rebranding.

Druk katalogów

Oferujemy druki katalogów (w przypadku nakładu co najmniej 250 sztuk) w atrakcyjnej cenie, niezależnie od tego, czy projekt zamawiali Państwo u nas, czy nie.

Strony internetowe

Strony internetowe, które tworzymy są budowane w technice Responsive Web Design. Co to oznacza? Taka witryna będzie uniwersalna, automatycznie dostosuje się do rozmiarów ekranu urządzenia, na którym ją otworzymy. Niezależnie czy będzie to komputer stacjonarny, tablet czy smartfon, będzie wciąż dobrze wglądać, a co najważniejsze - pozostanie funkcjonalna.

Zdjęcia obrotowe (360°)

Zdjęcia obrotowe cieszą się ostatnimi czasy wielką popularnością w handlu internetowym. Nie bez powodu, gdyż pozwalają potencjalnemu klientowi obejrzeć przedmiot w sposób najbardziej realistyczny, co jest wielką zaletą w dobie zakupów internetowych. Dzięki naszemu świetnie wyposażonemu studiu fotograficznemu oraz dokładnej obróbce jesteśmy wstanie zapewnić najwyższą jakość.

Filmy reklamowe

Wykonujemy profesjonalne filmy reklamowe w jakości full HD. Korzystamy z kilku kamer, co nadaje ujęciom dynamiki, a profesjonalny montaż i obróbka budują atrakcyjny efekt końcowy. Dysponujemy również dronem, aby uzyskać niepowtarzalne ujęcia z lotu ptaka.

Zdjęcia z lotu ptaka

Na zamówienie klienta wykonujemy zdjęcia z lotu ptaka. Jest to minimum 10 ujęć robionych na różnych wysokościach przy użyciu drona. Oferujemy fotografie wysokiej jakości, poddane profesjonalnej obróbce.

Jak dużo czasu spędzaliśmy w internecie w 2015 roku?

Według raportu serwisu "We Are Social" nastąpił przełomowy wzrost wszystkich obszarów związanych z digitalem, mobilem, internetem mobilnym i social mediami. Obserwując trendy można spodziewać się, iż przeglądanie internetu przez urządzenia mobilne może osiągnąć 50% ludności świata w drugiej połowie 2016 roku! Zatem warto przywiązać wagę do tego, aby nasza witryna otwierana przez smartfon potencjalnego klienta prezentowała się jak najbardziej profesjonalnie.

Produkt w sieci

Internet jest w tej chwili głównym źródłem informacji o marce i produkcie. Aż 79% ankietowanych zaznajamia się z ofertą w sieci. Polacy swoja opinie o produkcie budują w głównej mierze na podstawie tego co znajdą w internecie (telewizja sytuuje się tu dopiero na 2. miejscu). Dlatego tak ważnym jest aby zadbać  o naszą obecność w sieci oraz odpowiednio zaprezentować produkt.  (Badania GFK Polonia na zlecenie i-Systems)