Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją reklamową istniejącą od 2010 roku. Nasz zespół tworzą kreatywni młodzi ludzie, którzy do swojej pracy podchodzą z wielkim zapałem, znają aktualne trendy, śledzą nowinki ze świata grafiki reklamowej i nie boją się nowych rozwiązań. Każdy z projektów jest niepowtarzalny i oryginalny, gdyż podchodzimy do niego w sposób nieszablonowy.  Posiadamy wiele świetnych realizacji dla naszych klientów lokalnych jak i międzynarodowych. Tworząc reklamę  stawiamy na jakość usług. Współpraca z dużymi firmami wykorzystującymi stworzone przez nas materiały reklamowe na wielu polach eksploatacyjnych,  w przestrzeni całego świata, to wizytówka naszej agencji. Nasi klienci mogą być pewni, że powierzone zadanie wykonamy z dużą starannością i profesjonalnie.

Nasz zespół to grupa specjalistów, w skład której wchodzą doświadczeni projektanci graficzni, web developerzy, fotografowie, oraz filmowcy. Każdy z nas jest pasjonatem swojej dziedziny, w której nieustanie się rozwija by być na bieżąco z aktualnymi trendami oraz spełnić najbardziej wygórowane wymagania klienta. Każde z nas ma już poważne sukcesy na swoim koncie takie jak zwycięstwa w konkursach.

Kiedy dostajemy zlecenie, najpierw dokładnie zapoznajemy się z oczekiwaniami klienta. Następnie dajemy porady oraz przedstawiamy nasz punkt widzenia. Wspólnie określamy grono odbiorców i na tej postawie budujemy wstępny zarys projektu.

 

Kolejnym krokiem jest pomysł. Zaczynamy od burzy mózgów, bo przecież „co dwie głowy to nie jedna”. Następnie poszukujemy inspiracji, odpowiedniej kolorystyki, motywów,  wymyślamy hasła reklamowe. Wszystko po to, aby te elementy tworzyły jak najskuteczniejszą reklamę. Tu przystępujemy do realizacji - powstaje projekt.

 

Przedstawiamy kilka propozycji. Omawiamy z klientem wybrany projekt. Wprowadzamy ewentualne korekty. Dzięki zdobytemu przez lata doświadczeniu w branży reklamowej i znajomości rynku pomagamy w podjęciu dobrych decyzji. Produktem końcowym jest zawsze wysoka jakość reklamy i zadowolenie klienta.

Perfekcyjny obraz

Posiadamy zaawansowane technologicznie monitory, przeznaczone dla profesjonalistów z dziedziny grafiki i fotografii.

Pomoc techniczna

Do każdej strony internetowej, oferujemy wsparcie techniczne oraz instrukcję obsługi panelu administracyjnego.

Media społecznościowe

Opracujemy skuteczny plan promocji Twojej firmy w portalach społecznościowych.

Responsywne strony

Tworzymy strony internetowe w technice Responsive Web Design, dzięki czemu dostosowują się do rozmiaru okna urządzenia, na którym są wyświetlane (smartfony, tablety itp.).

Grafika

Wykonujemy zaawansowane foto-manipulacje oraz grafiki w technikach cyfrowych jak i warsztatowych.

Sprzęt fotograficzny

Korzystamy z profesjonalnego sprzętu fotograficznego uznanej marki Nikon oraz zestawu obiektywów i akcesoriów.

Najwyższa jakość


Nasza firma dała się poznać jako zespół profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w obszarze usług reklamowych. Do swojej pracy podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, pamiętamy o tym aby nasze realizacje zawsze prezentowały wysoki poziom artystyczny i estetyczny.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.